Kompozycje na grób

 

Niejednokrotnie przy okazji świąt, rocznic, jak również z dniem 1-go listopada odwiedzacie Państwo groby swoich bliskich ozdabiając je kwiatami. Czasami chcecie by kompozycje na grób, którą położycie na płycie pomnika miała trwały charakter i przez jakiś czas, zwłaszcza zimą, gdy cięte kwiaty nie wytrzymują temperatur, stanowiła jego dekorację. 

W naszej pracowni jesteśmy w stanie przygotować aranżację zarówno ze  świeżych jak i sztucznych roślin. Najczęściej jedne  i drugie wykonujemy na zielonym podkładzie z igliwia i różnorakich gałązek zielonych. Wykorzystujemy także rozmaite kształtki wyplatane z wikliny, gotowe podkłady z gąbki florystycznej w kształcie serca lub wieńca , jak również formowane przez nas zależnie od Państwa oczekiwań podkłady z modrzewiowych lub brzozowych gałęzi.

Wykorzystujemy sztuczne kwiaty najwyższej jakości, a dzięki umiejętnemu łączeniu ich z suszem egzotycznym i elementami wprost z natury uzyskujemy oryginalny, elegancki charakter naszych kompozycji.

Dekoracje na grób jesteśmy w stanie wysłać do Państwa pocztą w każdy rejon Polski. Oczywiście te z kwiatów sztucznych. Zamówienia przyjmujemy przez cały rok, dostosowując swoją ofertę do pory roku , okazji i świąt

(kontakt telefoniczny : 502585504, kontakt stacjonarny : ul.Koralowa 3 Szczecin)

Sprawdź nasze piękne wieńce na grób.

 

Kompozycje kwiatowe na uroczystości żałobne

Kompozycje na grób w naszej pracowni wykonujemy zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów. Wybór materiału zależy od tego do jakiej kategorii dekoracji należeć będą wiązanki. Jeśli będą to kompozycje na pogrzeb, na pewno wybierzemy kwiaty żywe. Podkreślą one uroczysty charakter pochówku a jednocześnie stanowić będą symboliczne nawiązanie do kruchości ludzkiego życia.

W kompozycjach istotny będzie także dobór kwiatów i ich kolorów. Ponieważ czerwone róże pojawiają się najczęściej w wieńcach od najbliższych , do wiązanek pasują raczej barwy pastelowe, biele, fiolety, kolory przygaszonego różu, pistacji. Tego typu kompozycje mają zazwyczaj kształt odwróconej kropli, wykonane są w mokrej gąbce typu oasis, dzięki czemu kwiaty długo zachowują świeżość.

Całość jest stabilna i doskonale nadaje się do przewożenia autem, gdy zachodzi potrzeba wyjazdu do innego miasta. Zamiast kompozycji na gąbce, na pogrzeb można również zamówić bukiet, który podkreśli pamięć o zmarłym, a po uroczystości może zostać umieszczony w wazonie.

Kompozycje kwiatowe
Dekoracje nagrobne.

Dekoracje nagrobne 

Kompozycje sztuczne służą zazwyczaj do dekoracji grobów z okazji świąt, w tym przede wszystkim z okazji Święta Zmarłych. Są wykonywane z kwiatów naprawdę dobrej jakości, z użyciem materiałów naturalnych . Często są to stroiki przygotowywane na wiklinowych wiankach, sercach z mchu lub brzozowych gałęziach. Taka kompozycja umieszczona na nagrobku przez długi czas prezentować się będzie ładnie, bez względu na pogodę, opady deszczu, słońce czy mróz.

W przypadku kompozycji sztucznych możliwa jest także wysyłka. Wystarczy przesłanie wiadomości z opisem zamówienia na adres email : monikadluzykmarciniak@wp.pl lub też   w wiadomości prywatnej strony Pod Złotą różą na facebooku. Jeśli natomiast istnieje konieczność zamówienia kompozycji na pogrzeb i dowiezienia jej na cmentarz w Szczecinie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu  502585504 i do skorzystania z naszej różnorodnej oferty.

Pracownia Florystyki Żałobnej Pod Złotą Różą

71-220 Szczecin
ul. Koralowa 3
tel. 502 585 504

}

Godziny otwarcia pracowni:

poniedziałek - piątek 9:00 - 19:00,
sobota: 9:00 ? 16:00

? 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone