Wieńce (klasyka i asymetria)

Wieńce w kształcie kwiatowej kopuły na zielonym podkładzie z igliwia to najbardziej klasyczne i najczęściej realizowane kompozycje na pogrzeb. Wybierane są zazwyczaj przy pochówku osoby bardzo bliskiej, z którą związani jesteśmy silnymi więzami rodzinnymi lub  też jako forma pożegnania od firmy dla wyrażenia szacunku i podziękowania względem osoby zmarłej.

Dobierając kwiaty przy tworzeniu aranżacji, kierujemy się zarówno Państwa oczekiwaniami jeśli chodzi o rodzaj i kolorystykę materiału roślinnego, jak i naszym rozpoznaniem estetycznym, znajomością trendów a przede wszystkim stosownością. Nasze wieńce charakteryzują się:

  • ciekawym zestawieniem kwiatów,
  • bogactwem faktur,
  • starannością wykonania 
  • świeżością użytego materiału.

Poza klasyczną, pełna kopułą mogą mieć także kształt asymetryczny. Ta forma pozwala na wyjątkowy nietuzinkowy układ roślin, a także, co nie pozostaje bez znaczenia, na ograniczenie kosztów. Do każdego wieńca oferujemy Państwu także drewniane stojaki, które pozwolą na wyeksponowanie go podczas i po uroczystości. Kwiaty dowozimy na Cmentarz Centralny lub do wskazanego kościoła na terenie lewobrzeżnego Szczecina.

Sprawdź także nasze piękne Kompozycje na grób.

Wieńce pogrzebowe – kompozycje na grób w Szczecinie

 

Zamawiając wieniec pogrzebowy w Szczecinie skorzystajcie Państwo z naszej urozmaiconej oferty kompozycji pogrzebowych. Wieńce i
wiązanki pogrzebowe z naszej kwiaciarni wyróżniają się bowiem ciekawym doborem kwiatów, pięknie skomponowaną kolorystyką
i oryginalnym materiałem roślinnym.

Przypominają raczej bardzo dużych rozmiarów bukiety niż typowe kompozycje pogrzebowe.
Ostatnie pożegnanie osoby zmarłej ma dzięki nim indywidualny i bardzo uroczysty charakter. Każdy wieniec tworzymy z myślą
o ulubionych kwiatach żegnanej osoby. Raz są to roże, innym razem goździki, czasami anturium lub po prostu polne kwiaty.
Rodzaj kwiatów użytych w kompozycji pogrzebowej wiążemy także z porą roku, by wieńce wyglądały najbardziej naturalnie i bogato.

Wieńce pogrzebowe Szczecin.
Wieniec pogrzebowy klasyczny.

Dobór kolorystyczny wiązanek na pogrzeb

 

Staramy się myśleć również o stosowności koloru. Jakiś czas temu wieńce jasne, białe i kremowe wybierano głównie dla osób młodych,
intensywniejsze w barwie przeznaczone były dla starszych. Obecnie odchodzi się od takiego podziału. Wieniec ma być po prostu piękny.

 

Dowóz wieńców pogrzebowych

 

Zawsze staramy się każde zamówienie potraktować indywidualnie, by wieniec był wyrazem emocji, znakiem pamięci i szacunku.
Na terenie Szczecina proponujemy Państwu dowóz wieńców i wiązanek pogrzebowych na cmentarz lub w dowolne miejsce na lewym brzegu miasta.

Wraz z wieńcami możemy dowieźć wszelkie inne zamówione u nas kwiaty :

  1. wiązanki pogrzebowe,
  2. kompozycje pod urnę,
  3. dekorację trumny,
  4. bukiety kondolencyjne
  5. pojedyncze białe lub czerwone róże tak często zamawiane na pogrzeb.

Do wieńca , jeśli zaistnieje taka potrzeba, wypiszemy stosowną szarfę.

 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś

 

Telefoniczny kontakt z nami ( tel.502585504 ) pozwoli Państwu zamówić wieniec i omówić szczegóły realizacji oraz cenę za jaką wieniec ma być wykonany.

Kwota ta zależeć będzie zarówno od rodzaju użytych kwiatów jak i od ich ilości w wieńcu, zakładamy jednak , ze nie będzie niższa niż 500 zł. To kwota, która pozwala nam na satysfakcjonujące obie strony wykonanie usługi. Dodajmy, że istnieje możliwość odbioru kompozycji kwiatowych także w naszej kwiaciarni stacjonarnej przy ul. Koralowej 3.

Wieńce Szczecin.

Pracownia Florystyki Żałobnej Pod Złotą Różą

71-220 Szczecin
ul. Koralowa 3
tel. 502 585 504

}

Godziny otwarcia pracowni:

poniedziałek - piątek 9:00 - 19:00,
sobota: 9:00 ? 16:00

? 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone